Sveiki apsilankę www.mazytis.lt !
Kviečiame registruotis mūsų svetainėje, susikurti savo paskyrą ir naudotis papildomomis galimybėmis.
Pirmą kartą registruojantis įveskite savo asmens duomenis ir užpildykite papildomus registracijos formos laukus. Mes garantuojame Jūsų pateiktų duomenų apsaugą.
Registruoti galite prieš pasirinkdami prekę arba jau įsidėję ją į krepšelį – kaip Jums patogiau.

Registruotis yra naudinga, nes jūs galėsite:
• sekti ir žinoti, kokioje stadijoje yra Jūsų užsakymas,
• susipažinti su Jūsų pirkimų istorija,
• keisti, papildyti savo asmeninius duomenis,
• patogesnis apmokėjimas už prekes,
• naudotis specialiais pasiūlymais,
• rekomenduoti prekes draugams bei pažįstamiems,
• susidaryti prekių sąrašus,
• kita.

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštu info@mazytis.lt
Telefonu +370 41 392 390KAIP UŽSAKYTI IR PIRKTI:

 1. Naudodamiesi prekių kategorijų medžiu, išsirinkite dominančią prekę ar kelias prekes.

 2. Paspaudę „Pirkti“ mygtuką, įsidėkite prekę į krepšelį.

 3. Paspauskite „Prekių krepšelis“ puslapio viršuje ir matysite informaciją apie Jūsų krepšelio turinį.

 4. Prekių krepšelio puslapių apačioje matysite patarimus ką reikia atlikti, norint pirkti.

 5. Patvirtinus užsakymą apie tolimesnę vykdymo eigą informuosime el. paštu.

 6. Jei reikia pagalbos, visuomet galite mums paskambinti telefonu 8 41 392 390
  (darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 val., kitu laiku Jūsų skambutį užregistruosime ir perskambinsime artimiausiu darbo laiku).ATSISKAITYMO (MOKĖJIMO) BŪDAI

Mazytis.lt atsiskaityti galite Jums patogiausiu būdu:

 • momentinis atsiskaitymas elektronine bankininkyste (bank link) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų

 • apmokėjimas bankiniu pavedimu

 • apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu (turėkite tikslią sumą, nurodytą užsakyme).Grynaisiais pristatymo metu nebus galimybės atsiskaityti, jei prekės (-ių) suma viršija 1000 € (3452,80 Lt) ar nurodytas preliminarus pristatymo terminas siekia 10-20 darbo dienų (t.y. prekės vežamos pagal specialius užsakymus)

 • išsimokėtinai (fiziniams asmenims) Ūkio banko lizingu,PRISTATYMAS

Prekių pristatymas ir įteikimas

1.Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje:

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio, tūrio bei transportavimo specifikos:

    • kai užsakomų prekių bendras svoris iki 5 kg, tada pristatymo kaina 2 eurai
    • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 5 kg iki 15 kg, tada pristatymo kaina 4 eurai
    • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 15 kg iki 20kg,tada pristatymo kaina 6 eurai
    • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 20 kg iki 40 kg,tada pristatymo kaina 13 eurų
    • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 40 kg ir daugiau tada pristatymo kaina 27 eurai
    • Už pristatymą Neringoje,Nidoje 05.01 - 09.30 dienomis 35 eurai papildomas mokestis, 10.01 - 04.30 dienomis 30 eurų papildomas mokestis.
    • pasirenkant apmokėjimą gryniaisiais pinigais, prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojami 3 eurai už grinųjų pinigų paėmimo paslaugą.

2.   Kai Klientas pasirenka išankstinį apmokėjimą, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Prekes Klientui per 2 - 4  darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei nesusitarta kitaip. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Jei norima, kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą, tai būtina pažymėti skiltyje komentarai pastabos.

2.1  2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas, jei Pirkėjas neteisingai nurodo savo duomenys, tokius kaip kontaktinis telefonas, ar pašto kodas.

2.2 2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.
Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju el.paštu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el.paštu
info@mazytis.lt ir konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

3. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis - pašto kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

4. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.

5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.

6. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.

7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.

8. Sąskaitą faktūrą pridedama prie siunčiamos prekės. Jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra, apie tai prašome pranešti el.paštu

9. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.

10. Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, ar neprisiskambinus duotuoju telefono numeriu, prekės grąžinamos pas pardavėją.

11.Triratukai,dviratukai,vaikštynės,užsėdamosios mašinos, akumuliatorinės transporto priemonės, lovelės, komodos ir kitos surenkamosios prekės gali būti pristatyti nesurinktos.